Sef Service Auto

Profile Scan HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o societate comerciala cu capital german cu sediul in Arad si are calitatea de partener autorizat al unui important concern auto.

Responsabilitati:
- Conducerea si coordonarea echipei de service auto;
- Realizarea targetelor stabilite;
- Raportarea catre managementul firmei;

CERINTE

- Domiciliul in judetul Arad;
- Experienta in inginerie de minim 3 ani;
- Experienta in management reprezinta un avantaj;
- Studii superioare tehnice sau economice;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel bun;
- Cunoasterea limbii germane reprezinta avantaj;
- Permis de conducere categoria B;
- Persoana dinamica, ordonata, bine organizata;
- Capacitati de lider, orientat catre rezultate, bune abilitati de comunicare;
- Abilitati tehnice foarte bune.

BENEFICII OFERITE

- Masina de serviciu;
- Telefon mobil;
- Pachet salarial deosebit format din salariu fix si bonusuri.

Profile Scan vine in intampinarea satisfacerii nevoilor companiei dumneavoastra oferindu-va solutii complete in domeniul resurselor umane:
- recrutare si selectie de personal
- head-hunting
- evaluare psihologica
- consultanta organizationala
- administrare de personal
- training
- psihologia muncii(examen psihologic la angajare si reangajare, examen psihologic periodic anual, bianual, la doi sau trei ani, examen psihologic la admiterea in Institutiile de Invatamant Superior)
- psihologia transporturilor (obtinere permis conducere toate categoriile, siguranta circulatiei).