SEF MAGAZIN

Delta Distribution S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aplicarea si respectarea regulamentului intern si a procedurilor interne ale companiei;

- Este responsabil de amenajarea si aspectul general al magazinului;

- Realizeaza aprovizionarea magazinului;

- Evalueaza si solutioneaza posibile reclamatii ale clientilor conform procedurii interne;

- Monitorizeaza indeplinirea responsabilitatilor echipei de reprezentanti vanzari din subordine;

- Intocmeste documente de contabilitate primara;

- Indeplinirea obiectivelor de vanzari;

CERINTE

- Studii medii/superioare;

- Experienta relevanta intr-o pozitie similara;

- Bun manager, organizator, spirit de echipa;

- Abilitati de vanzare si negociere;

- Cunostinte contabilitate primara;

- Cunostinte operare PC ( MSOffice, Internet);

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea construirii unei cariere intr-o companie de succes;

- Cursuri de instruire;

- Pachet salarial atractiv;

Companie nationala de import si distributie materiale pentru amenajari interioare (gresie, faianta, obiecte sanitare, mobilier si accesorii de baie).