SEF MAGAZIN

S.C. STAR TELEFONICA S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii de vanzari GSM in cadrul magazinului astfel incat sa fie respectat planul de vanzari previzionat;
- studiul pietei si al concurentei (ofera solutii in vederea dezvoltarii retelei de clienti);
- intretine relatia cu sediul central al firmei (comunica in timp util orice disfunctionalitate aparuta si se implica in solutionarea acesteia);

Responsabilitati:
- responsabil de gestiunea magazinului;
- responsabil de instruirea oamenilor aflati in subordine;

CERINTE

- aspect placut/ingrijit;
- experienta in vanzari GSM (constituie un avantaj);
- cunostinte de contabilitate primara;
- cunostinte de operare Pc;
- spirit de echipa;
- responsabilitate personala;
- abilitati de organizare, planificare si control;
- personalitate analitica si pragmatica;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial constand in salariu fix + bonusuri;
- cursuri de instruire;
- mediu de lucru dinamic si placut;

Important dealer Connex, avand peste 7 ani experienta in domeniul comercializarii produselor si serviciilor GSM, aflata in continua ascensiune;