SEF DE ZONA

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ROLUL POSTULUI: administrarea magazinelor din zona arondata, imbunatatirea permanenta a performantelor acestora

PRINCIPALELE ATRIBUTII:
- supervizeaza activitatea magazinelor, identifica deficientele existente, propune actiuni corective si verifica indeplinirea lor
- urmareste respectarea politicii comerciale, a procedurilor companiei de catre personalul din subordine
- intreprinde demersurile necesare deschiderii in bune conditii a noilor magazine
- asigura un management perfomant al personalului
- urmareste in permanenta respectarea bugetelor alocate precum si indicatorii de performanta ai magazinelor, identifica si propune mijloace de imbunatatire a acestora.

CERINTE

PROFI ROM FOOD SRL este o companie ce detine o retea de magazine alimentare in Romania. Avand in vedere perspectivele dezvoltare, dorim sa angajam persoane dinamice pentru extinderea echipei de vanzari .

- studii superioare
- experienta relevanta intr-o pozitie similara in domeniul retail
- excelente abilitati de leadership
- orientare catre indeplinirea obiectivelor
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- capacitate de planificare si organizare
- integritate, atitudine pozitiva
- disponibilitate pentru deplasari frecvente

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- autoturism de serviciu
- laptop, telefon mobil
- perioada de instruire

Companie multinationala ce detine o retea de 24 de magazine alimentare.