Sales Representative - clienti firme de constructii, proiecte

WOODCOTE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea imaginii si produselor firmei - firme de constructii, proiecte etc
- Negocierea si incheierea de contracte
- Analiza concurentei
- Atingerea targetului de vanzari
- Respectarea bugetului de venituri si cheltuieli
- Respectarea politicii financiare a firmei

CERINTE

Experient minim 2-3 ani in domeniu vanzarilor de materiale de constructii (tip clienti firme de constructii, proiecte) - cerinta eliminatorie
Operare PC: Word, Excel
Abilitati de comunicare, relationare si negociere
Capacitate organizatorica si rapiditate in luarea deciziilor
Carnet de conducere categ B
Domiciliul stabil in zona unde isi va desfasura activitatea

BENEFICII OFERITE

Aceasta este o oportunitate excelenta pentru persoanele ambitioase, orientate spre cariera si care doresc sa faca parte dintr-o companie mare, aflata in permanenta ascensiune.
Oferim un pachet salarial competitiv, oportunitati pentru realizarea de bonusuri si beneficii suplimentare si de asemenea un potential exceptional de crestere si dezvoltare a carierei..

Woodcote Romania este membra a grupului Woodcote C-Gips cu experienta in distributia sistemelor moderne de constructii in Europa Centrala si de Est. Woodcote Romania SRL este importator si distribuitor de sisteme de materiale de constructie grupate in 3 mari domenii, si anume:
- amenajari interioare
- sisteme pentru acoperisuri
- izolatii