Sales Merchandiser - Marea Britanie

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Public Euroconsulting recruteaza personal in vanzari pentru Marea Britanie.
Atributii:
- intretinerea standului de jucarii sau produse cosmetice de inalta calitate
- poromovarea produselor firmei
- prezentare si oferire demonstratii ale produselor
- vanzarea produselor

CERINTE

- limba engleza cel putin nivel mediu
- abilitati dezvoltate de interrelationare
- persoana adaptabila, cu putere de convingere
- persoana orientata spre client
- capacitate de a vinde

BENEFICII OFERITE

- salariu de 650 - 1500 lire sterline/luna pe baza de comision
- training complet la locul de munca, in primele trei zile
- sprijinirea noilor sositi cu cazarea
- returnarea a 50% din transport pana in UK dupa prima luna de munca
- contract legal de self employment
- mediu de munca competitiv
- promovari si bonusuri atractive

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.411229
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro