Sales Manager/ Sales Engineer

Trenkwalder SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma angajatoare: Compania multinationala lider in domeniul produselor pneumatice si hidraulice
Aria de activitate - Romania

Sarcini si responsabilitati ale postului:
- identifica si contribuie la dezvoltarea si implementarea in aria sa de activitate strategia de vanzari a companiei
- identifica, creaza si dezvolta o retea de clienti-cheie in zona sa
- suprevegheaza activitatea distribuitorilor si acorda suport tehnic
- negociaza contractele si urmareste balanta de plati

CERINTE

- studii superioare tehnice (de preferinta mecanica, pneumatica, hidraulica)
- experienta relevanta in vanzari intr-un post de conducere (de preferinta vanzari industriale)
- cunostinte de limba engleza nivel avansat
- carnet de conducere categoria B
- cunostinte operare calculator
- aptitudini de conducere si relationare
- bune abilitati de comunicare si negociere
- capacitatea de a-si stabili prioritati

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si comision din vanzari
- bonus anual pentru indeplinirea obiectivelor
- telefon mobil, autoturism, laptop
- training

Trenkwalder SRL este filiala in Romania a companiei multinationale ce activeaza in Europa Centrala si de Est, avand experienta in domeniul recrutarii si plasarii fortei de munca permanenta si temporara.

Head Office Romania:
Bld. 16 Decembrie Nr. 14 Ap. 9
300 174 Timisoara
Tel./ Fax : +40/256/293 608
inforomania@trenkwalder.com
www.trenkwalder.com/eu/