Responsabil Recrutare & Administrare Angajati Temporari - ARAD

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mediatizarea posturilor pentru care compania angajeaza personal
- Gasirea solutiilor eficiente pentru determinarea candidatilor
- Participarea la diverse evenimente specifice (targuri de joburi, etc.) pentru atragerea de candidati
- Sustinerea interviurilor de selectie
- Oferirea de suport pentru integrarea candidatilor intr-o companie si mentinerea relatiei cu angajatii si clientii
- Gestionarea documentelor de angajare

CERINTE

- Studii superioare absolvite sau in curs de absolvire
- Experienta profesionala de minim 1 an intr-o activitate dinamica (ex. comert)
- Bune cunostinte de operare PC(MS Office)
- Permis de conducere categoria B
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente pe o raza de max. 50 km inafara localitatii

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv ( salariu fix, tichete de masa, bonusuri raportate la performante)
- Masina de serviciu
- Telefon mobil
- Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!