Responsabil Financiar - Arad

S.C. ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- emitere facturi / chitante
- avize de expeditie
- inregistrare / evidente facturi furnizori
- inregistrare / evidente facturi clienti
- urmarire scadente plata furnizori
- jurnal de casa
- situatii clare incasari, plati, debite, credite etc
- urmarire intrari/iesiri
- relatie cu banca / intocmire op-uri
- intocmire contracte de munca, salarii si declaratii fiscale
- operare plati on-line
- realizeaza controlul inventarelor
- elaborare rapoarte lunare

CERINTE

Adecco Resuse Umane Arad recruteaza pentru unul dintre clientii sai, companie multinationala, personal pentru postul de RESPONSABIL FINANCIAR

- Studii superioare Economice
- cunostinte operare PC
- cunoasterea limbii engleze / franceze la nivel conversational
- experienta de minim 2 ani in contabilitatea financiara
- bune abilitati de comunicare
- persoana deschisa, sociabila, organizata, optimista, pozitiva

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.