Reprezentat Zonal de Vanzari

S.C. DEXION Material Handling S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Furnizor international de succes de rafturi pentru depozitele companiilor, birouri sau arhive cauta persoane comunicative, dinamice si de incredere pentru a deschide usi prin contacte noi catre companii industriale, birouri, arhive, arhitecti, companii de servicii, logistica si pentru sectorul public.

CERINTE

Cunostinte in utilizarea computerului, competenta in recomandari si vanzari, cunoasterea produselor tehnice (intelegerea caracteristicilor/specificatiilor tehnice ale produsului) si a solutiilor reprezinta un avantaj, cunoasterea limbii germane sau a limbii engleze este de preferat, insa nu obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Oferim un venit substantial fix, aditional bonusuri foarte atractive in functie de vanzari.

Dexion este leader pe piata in solutionarea inmagazinarii economisind timpul si spatiul in depozite, arhive si birouri.
Dexion ofera clientilor si o importanta valoare adaugata: Calitate si Siguranta..
Dexion este furnizor de sisteme de inmagazinare si arhivare de mai mult de cincizeci de ani. Toate produsele noastre ofera solutii orientate catre clienti si de inalta calitate .