Reprezentanti Vanzari Directe-Credite

RBS Bank Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea in mod constant a cel putin 100% din planul lunar de vanzari,
Atingerea obiectivelor de vanzari prin gasirea de noi clienti din urmatoarele resurse:
- referinte,
- relatii personale,
- prezentari la companii,
- mentinerea relatiilor cu persoanele de contact din companii
Raportare zilnica a activitatilor catre superiori,
Activitatea de teren reprezinta 75% din timpul de lucru.

CERINTE

Persoana energica, ambitioasa, comunicativa, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire.
Studii superioare.
Abilitãti de lucru în echipã.
Perseverentã în atingerea obiectivelor propuse.
Orientare cãtre întâmpinarea asteptãrilor clientilor.
Experienta de minimum 1 an in vânzãri si/sau servicii reprezinta un avantaj,
Experienta in vanzari de produse financiare reprezintã un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Training-uri regulate
- Sistem de comision foarte atractiv
- Plan de cariera foarte atractiv

RBS este una dintre cele mai mari companii de servicii financiare din lume,
înfiintata in anul 1727, dispunand de o retea globala cu birouri in peste
50 de tari, avand 170.000 de angajati si deservind 40 de milioane de
clienti..