Reprezentant zonal Vestul Romaniei

AGROSEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Identifică noi clienţi şi menţine în permanenţă legătura cu cultivatorii profesionişti şi distribuitorii din partea de V a ţării
 Distribuie materiale publicitare referitoare la produsele comercializate
 Sprijină activitatea comercială prin prezentarea noutăţilor tehnologice către cultivatori
 Răspunde de urmărirea loturilor demonstrative în vederea testărilor
 Întocmeşte rapoarte despre activitatea desfăşurată

CERINTE

 Inginer horticol sau agronom
 Experienţă în domeniu: 1 an
 Cunoştinţe operare PC (Word, Excel, Power Point, Outlook Express, Internet)
 Permis conducere: categoria B
 Simţ comercial, orientare către necesităţile clienţilor
 Capacitate de planificare şi organizare
 Abilitate de muncă individuală şi în echipă
 Persoană dispusă la deplasări
 Experienţă în cultivarea legumelor constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonusuri în funcţie de performanţă
Calculator, telefon şi maşină de serviciu
Posibilitatea dezvoltării personale

Comercializare de seminte de legume si flori pentru hobby market, seminte de legume profesionale, bulbi flori si seminte de gazon.