Reprezentant vanzari

Sc Denti System Arad.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentinerea contactului cu clientii actuali din portofoliul alocat.
-Dezvoltarea portofoliului alocat.
-Prezentare de produse.
-Pregatirea ofertelor pentru clienti.
-Livrarea de produse si incasarea facturilor.
-Disponibilitate la deplasare 70% din program.
-Intocmirea rapoartelor saptamanale.
-Reprezentarea firmei la expoziti ,conferinte.

CERINTE

-Obligatoriu carnet de conducere cat.B vechime 3 ani, fara evenimente
-Persoana dinamica
-Experienta minim 3 ani in domeniul vanzari
-Cunostinte operare PC
-Abilitati de comunicare foarte bune
-Prezentabil-tinuta business
-Avantaj cunostinte limba Maghiara - Engleza
-Obligatoriu CV-ul cu poza !!!!!!!
-Cazier fara antecedente
-Rezistent la stres si bune abilitati de solutionare a situatiilor aparute
-Asteptam CV-urile celor care se incadreaza in cele mentionate mai sus

BENEFICII OFERITE

Salarizare atractiva 300-800 Eur
Bonificatie dupa vanzare
Autoturism de servici, telefon,tableta sau laptop
Program de lucru flexibil

Sc Denti System Arad este importatorul si reprezentantul implantelor Denti fabricatie Germana Meisinger pe teritoriul Rominie din 2007