Reprezentant vanzari zonal / medical Arad

S.C. ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii firmei
-Identificarea si urmarirea oportunitatilor de crestere
-Largirea portofoliului de clienti
-Verificarea bazei de date cu clientii contactati anterior
-Promovarea imaginii firmei

CERINTE

-Studii superioare
-Experienta relevanta intr-o pozitie similara de minim 1an
-Foarte bune abilitati comunicaticative
-Orientare catre performante si rezultate
-Limba maghiara la nivel avansat
-Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
-Persoana carismatica, dinamica, rezistenta la stres, meticuloasa
-Abilitati operare pe calculator
-Carnet de conducere categoria "B"

BENEFICII OFERITE

-Masina, telefon, laptop
-Salar fix + procent din vanzari fix

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

BUCURESTI - Sediu Central - Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1
Tel: 021/300.35.46
Tel: 031/405 9840/41
Fax: 021/300.35.45
E-mail: recrutare@adecco.ro