REPREZENTANT VANZARI TIMISOARA

M & M PRODUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

POSTUL PRESUPUNE IDENTIFICAREA DE NOI CLIENTI PE ZONA TIMISOAREI SI IMPREJURIMI, DEZVOLTAREA ACTUALEI BAZE DE CLIENTI, CRESTEREA SUBSTANTIALA A VOLUMULUI VANZARILOR DIN ZONA RESPECTIVA. // REPREZENTANTUL ZONAL DIN TIMISOARA ESTE SUBORDONAT DIRECT UNUI DIRECTOR REGIONAL LOCALIZAT LA BRASOV, CA URMARE II REVINE TOATA RESPONSABILITATEA ZONEI REPARTIZATE.// RASPUNDE DE PROMOVAREA IMAGINII FIRMEI, DE INFORMAREA CORECTA A SUPERIORILOR REFERITOR LA ACTIVITATEA CONCURENTEI. // CATEGORIA DE CLIENTI CARORA NE ADRESAM SUNT UTILIZATORI INDUSTRIALI DE AMBALAJE FLEXIBILE DE TOATE NIVELE.

CERINTE

Profilul candidatului
 Persoan¿ dinamic¿, responsabil¿, organizat¿
 cu abilit¿¿i de comunicare ¿i negociere, spirit de echip¿
Condi¿ii :
 Minim studii medii
 Experien¿¿ în vânz¿ri
 Disponibilitate de timp ¿i deplas¿ri
 Permis de conducere cat. B
 Cunostin¿e operare PC
 Limba englez¿ - conversa¿ional (avantaj)

BENEFICII OFERITE

MASINA DE SERVICIU, TELEFON MOBIL, SALARIU FIX+COMISION, POSIBILITATEA DE PROMOVARE

O companie in plina expansiune, atat pe profil de distributie nationala cat si producator, cu un imens potential de piata, avand o echipa tanara si motivata care asteapta noi membrii dornici sa i se alature, potential de dezvoltare si promovare pe baza abilitatilor personale si a rezultatelor si performantelor obtinute