Reprezentant Vanzari Showroom Policolor

Grandhill Exim SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentarea produselor expuse in showroom si vanzarea acestora
Stabilirea si dezvoltarea unor relatii profesionale cu clientii si furnizorii
Oferirea la cerere de informatii legate de produsele si serviciile oferite
Mentinerea unei baze de date cu clientii

CERINTE

Absolvent de studii superioare sau medii
Experienta in comertul cu materiale de constructii si finisaje
Cunostiinte de operare Windows
Abilitati excelente de comunicare si negociere
Aspect fizic placut
Simt estetic deosebit
Persuasiune si tact

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv
Bonusuri in functie de realizari
Conditii de munca placute si mediu profesionist
Training profesionist de vanzari si produse

Grandhill este unul din cei mai importanti distribuitori de materiale de constructii din judetele Bihor si Arad . Compania are parteneri de afaceri de prestigiu , valorile de baza Grandhill fiind increderea si profesionalismul.
Parteneri : Policolor , Lafarge Gips ,Elpreco , Den Braven , Fakro , Cemacon , Baumix , RollDesign etc.