reprezentant vanzari piese camioane

sc Transtronic srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI/ BENEFICII:

-Studiaza piata pentru depistarea de noi parteneri pentru produsele organizatiei;
- Contacteaza potentialii parteneri, prezinta organizatia, produsele si serviciile pe care le ofera aceasta;
- Consiliaza clientii si identifica nevoile acestora;
- Efectueaza vizite periodice la client;
- Aduce la cunostinta clientilor promotiile instant si promotiile saptamanale;
- Monitorizeaza situatia rulajului si a incasarilor de la clienti, urmareste si raspunde de incasarea facturilor emise;
- Monitorizeaza concurenta, preturile, producatorii, tendintele si intocmeste rapoarte saptamanale;
- Isi desfasoara activitatea in asa fel incat sa atinga obiectivele comerciale ce i s-au stabilit.

CERINTE

experienta 1-2 ani in vanzari piese camioane

BENEFICII OFERITE

sc Transtronic srl activeaza in domeniul vanzari piese camioane