REPREZENTANT VANZARI MEDICAMENTE dom. pharma

MONTERO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si reprezentarea cu success a companiei fata de clientii (farmacii) din zona alocata (orasul Arad si judet - divizia Pharma - medicamente)
- asigurarea schimbului informational si atingerea obiectivelor de vanzari
- prezentarea ofertelor si produselor speciale
- incheierea de contracte de vanzare cumparare
- colaborarea eficienta cu membrii echipei de vanzare (operator vanzari prin telefon, agent livrare)

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in vanzari (reprezinta avantaj daca a fost acumulata in domeniul pharma);
- carnet auto categoria B si disponibilitate pentru deplasari;
- abilitati de operare PC - nivel mediu;
- excelente abilitati de realtionare si comunicare;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant care respecta standardele impuse de domeniul pharma
- masina de serviciu, telefon, tichete de masa
- mediu de lucru in care initiativa si implicarea personala sunt valorizate

Montero SA se numara printre liderii nationali in importul si distributia produselor farmaceutice si parafarmaceutice. A fost infiintat in 1993, ca societate mixta romano-slovena si are in prezent 9 filiale in toata tara, acoperind zonele cele mai importante: Bucuresti, Braila, Brasov, Constanta, Craiova, Cluj, Iasi, Oradea, Timisoara.
Atat serviciile oferite clientilor nostrii (farmacii, spitale), cat si angajamentele noastre fata de membrii echipei respecta standardele competitive impuse de domeniul farmaceutic.
www.montero.ro