REPREZENTANT VANZARI materiale de constructii pe PROIECTE REZIDENTIALE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vanzare de materiale pentru constructii si amenajari catre parteneri (arhitecti, firme de constructii si proiectare, clienti finali)
-consilierea clientilor;
-mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
-promovarea produselor companiei pe proiecte rezidentiale;
-responsabil de incheierea contractelor;
-transmiterea ofertelor de pret catre clienti;
-preluarea comenzilor de la clienti, urmarirea derularii contractului;
-intocmirea rapoartelor de vanzare.

CERINTE

-studii medii/superioare;
-experienta minim 3 ani pe vanzari proiecte rezidentiale/distributie;
-cunostinte de utilizare PC;
-permis de conducere categoria B minim 2 ani experienta;
-persoana dinamica, incisiva, capabila sa gaseasca solutii la problemele aparute;
-abilitati de comunicare, organizare, negociere, orientare spre client, spirit de echipa, perseverenta, rezistenta la stress.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial foarte atractiv;
-bonusuri corelate cu performanta;
-mediu de lucru profesionist;
-apartenenta la o organizatie tanara si dinamica;
-masina de serviciu;
-telefon de serviciu.