REPREZENTANT VANZARI MAGAZIN materiale de constructii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza vanzarea directa a produselor din magazin si consiliaza clientii privind produsele si serviciile oferite;
- se preocupa de imaginea magazinului, pregateste materialele publicitare, intretine curatenia, ordinea, modul de expunere a produselor, aranjarea produselor dupa regulile existente;
- participa efectiv la atingerea obiectivelor de vanzari;
- intocmeste documente fiscale si incaseaza contravaloarea acestora;
- participa la realizarea inventarului periodic si la controlul stocurilor;

CERINTE

- studii medii / superioare (de preferinta tehnice / economice);
- abilitati de comunicare si relationare, orientare spre client;
- experienta in vanzare de produse in magazin (avantaj magazine materiale constructii);
- cunostinte operare PC (Office, Internet, e-mail);
- cunostinte minime de contabilitate primara, operare program de gestiune (avantaj).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- comision din vanzarile realizate;
- mediu de lucru profesionist, apartenenta la o companie dinamica cu un colectiv tanar;