Reprezentant vanzari directe GSM

Profile Scan HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Obiective principale:
Realizarea targetului de vanzare alocat;
Identificarea si contactarea potentialilor clienti;
- Activitati:
Vizitarea clientilor si prezentarea serviciilor firmei;
Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
Derularea proiectelor pentru clientii actuali;
Identificarea de noi clienti potentiali pe piata;
Planificarea activitatii de vanzare;
Intocmirea rapoartelor de activitate;
Strangerea de informatii despre clientii potentiali si clientii actuali, despre concurenta si clientii lor.

CERINTE

Studii superioare;
Experienta in vanzari;
Experienta in vanzarea serviciilor de telefonie mobila constituie un avantaj;
Cunostinte PC: Word, Excel, Internet;
Carnet de conducere (B);
Aspect profesional - business;
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
Abilitati de analiza si planificare;
Personalitate deschisa;
Orientat spre clienti. Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor;
Personalitate puternica, valori stabile, dornic sa invete lucruri noi;
Orientat spre construirea unei cariere;
Rezistent la stress;
Dinamic, energic, disponibil pentru deplasari si program prelungit.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-bonusuri in functie de performante;
-telefon mobil;
-masina de serviciu full-time;
-PC, imprimanta, scanner;
-multiple posibilitati de dezvoltare personala;
-lucru intr-o companie aflata in expansiune;
-colectiv tanar si dinamic.

Profile Scan vine in intampinarea satisfacerii nevoilor companiei dumneavoastra oferindu-va solutii complete in domeniul resurselor umane:
- recrutare si selectie de personal
- head-hunting
- evaluare psihologica
- consultanta organizationala
- administrare de personal
- training

Clientul nostru este unul din cei mai importanti dealeri Connex-Vodafone ce activeaza in zona de vest a tarii.