Reprezentant Vanzari Directe - Arad

RBS Bank Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea si realizarea planului de vanzari
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Activitatea de teren reprezinta 75% din timpul de lucru

CERINTE

Absolvent de studii superioare
Experientain vanzari de produse financiare reprezintaun avantaj
Persoanaenergica, ambitioasa, comunicativa, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire profesionalasi financiara
Abilitati de comunicare la toate nivelurile
Abilitati de lucru in echipa
Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse
Orientarea catre intampinarea asteptarilor clientilor

BENEFICII OFERITE

Salariu fix motivant si comision faraconcurentain piata
Conditii optime indeplinirii obiectivelor stabilite
Training de specialitate si indrumare profesionala

RBS este una dintre cele mai mari companii de servicii financiare din lume, infiintata in anul 1727, dispunand de o retea globala cu birouri in peste 50 de tari, avand 170.000 de angajati si deservind 40 de milioane de
clienti..