REPREZENTANT VANZARI - DEALER AUTO

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este concesionar auto si vinde in judetul Arad automobile si autoutilitare.

Responsabilitati:
- prospectare piata si identificare de noi clienti;
- ofertare si negociere contracte;
- incheiere contracte si postvanzare.

CERINTE

- Experienta in vanzari de minim 1 an de zile;
- Studii universitare;
- Cunostinte de operare PC;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- training-uri;
- masina si telefon de serviciu.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.