Reprezentant vanzari B2B - finisaje interioare

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor companiei: gresie, faianta, parchet, materiale pentru finisaje interioare
Contactare clienti existenti si noi, ofertare, negociere, contractare, urmarire contracte;
Urmarirea respectarii termenilor contractuali si a detaliilor legate de acest aspect;

Propune idei de promovare, publicitate si promotii in zona sa (judetul Arad)

CERINTE

Experienta in vanzari teren si bussines to bussines, catre firme de constructii sau clienti finali
Experienta pe o pozitie similara intr-o firma in domeniul materialelor de constructii precum si un portofoliu de clienti existenti reprezinta un avantaj;
Persoana comunicativa, dinamica, cu initiativa, punctuala, flexibila;
Domiciliul in Arad, Oradea sau Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si comision din vanzari
Telefon si masina de serviciu
Posibilitati de dezvoltare profesionala

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.

A. Saguna, nr 3, bl U5, cam 6

Tel: +40356 458 588
E-mail: office@hr-step-up.ro