REPREZENTANT VANZARI ARAD

LA FANTANA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta portofoliul de clineti, prin aducerea de clienti noi in portofoliu,
- mentine o relatie permanenta, eficienta si de buna-credinta cu clientii din portofoliul alocat,
- raspunde cu promptitudine tuturor solicitarilor contractuale ale clinetilor alocati
- raspunde de nivelul incasarilor raportate la portofoliu alocat.

CERINTE

- studii superioare absolvite sau student in an terminal, cursuri ID,
- minim 1 an experienta in domeniul vanzarilor de servicii reprezinta un avantaj
- cunostinte MS Office (Word, Excel),
- bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila,
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- persoana dinamica, cu initiatiativa, sociabila

BENEFICII OFERITE

La Fantana dezvolta echipa de vanzari, construind o echipa performanta, formata din tineri motivati, dinamici si cu initiativa.
Daca te regasesti in cerintele postului, APLICA!!!
Vei participa la un interviu in La Fantana, sigur vei avea de castigat!

Echipa de vanzari beneficiaza de un program de training adecvat cerintelor noi din realitatea pietei romanesti, rezultatele muncii se vor afla in starnsa concordanta cu beneficiile acordate.

Compania La Fantana a fost infiintata in anul 2001, printr-o investitie initiala de 3 milioane de dolari, capital integral privat si majoritar suedez, constituindu-se ca raspuns la tendinta companiilor de a se orienta catre noul sistem, modern si eficient, de aprovizionare cu apa.

In anul 2003 au fost investite inca 3 milioane de dolari in cresterea productiei, cresterea parcului auto, deschiderea de noi filiale, implementarea sistemului ERP si comunicare, astfel ca investitia totala se va ridica la 6 milioane de dolari.

Intreaga afacere este cladita pe principiul parteneriatului, iar investitia este reciproca: clientii nostrii investesc incredere, iar noi profesionalism si experienta. Relatia este una speciala si are un singur scop - satisfactia consumatorului.