REPREZENTANT VANZARI ARAD

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru un client al nostru, firma renumita din Arad care se ocupa de vanzarea pieselor auto si a altor accesorii, un REPREZENTANT VANZARI ( barbat)

Responsabilitati:
- Identificarea nevoilor clientilor ( din doua judete)
- Elaborarea si negocierea ofertelor
-Supervizarea procesului de vanzare - cumparare
- Extinderea portofoliului de clienti

CERINTE

B/ cu domiciliul in Arad
Absolvent studii medii/ superioare ( de preferat studii tehnice)
Experienta minim 2 ani in vanzari ( de preferat cel putin 1 an in vanzari industriale, catre firme de constructii, din industrie, transportatori, etc)
Permis de conducere si sofer activ de minim 1 an de zile
Disponibilitate la program prelungit
Disponibilitate la deplasari si delegatii ( 2, 3 zile / saptamana)
Spirit de initiativa si de echipa
Simtul responsabilitatii
Rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu
- telefon de serviciu
- salarizare atractiva
- bonusuri in functie de rezultatele obtinute
- prime

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.