REPREZENTANT VANZARI ARAD

CURIERO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Initiaza actiuni locale de vanzari in zona coordonata;
- Realizeaza analiza pietei si a competitiei;
- Se preocupa de cresterea permanenta a numarului de clienti si de aplicarea in teritoriu a politicii generale a companiei;
- Reprezinta compania in relatia cu clientii;
- Mentine / dezvolta relatiile cu clientii existenti;
- Mareste portofoliului de clienti;
- Preia, analizeaza, filtreaza, sprijina si finalizeaza "ponturile" rezultate din activitatea de vanzari a curierilor;
- Urmareste atingerea targetului lunar / anual vanzari;
- Elaboreaza rapoarte de vanzari.

CERINTE

- Experienta in companii de curierat constituie avantaj;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Dinamism, creativitate, initiativa;
- Permis auto - categoria B, minim 1 an experienta;
- Cunostinte operare PC (Microsoft Office) - nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-un mediu profesional si intr-o companie de succes;
- Salariu atractiv;
- Telefon mobil;
- Automobil;
- Bonus conform rezultatelor.

DESCRIEREA FIRMEI

CINE ESTE CURIERO?

Curiero activeaza pe piata de curierat intern in sistem door-to-door din 2003.

Este o companie in plina dezvoltare care in cei 3 ani de activitate a reusit sa ajunga in primele 3 firme de curierat din Romania.
Serviciile oferite includ: curierat national in sistem door-to door cu livrare in 24 h, servicii postale, cargo si de curierat rapid local (in Bucuresti si in cateva localitati importante din tara).

Curiero dispune de o retea de 74 de agentii in marile orase din tara, de un parc auto adaptat nevoilor de transport si de o structura a rutelor si a depozitelor inovatoare pentru Romania.

Prin toate demersurile sale, Curiero incearca sa obtina excelenta in procesele interne si serviciile oferite.

CURIERO Cu simt de raspundere!
e-mail : hr@curiero.ro