REPREZENTANT VANZARI - ARAD

SC FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementeaza politica de vanzari a companiei;
- Dezvolta si mentine reteaua de clienti pe zona alocata;
- Prospecteaza periodic piata.

CERINTE

- Experienta in vanzari minim 1 an ( domeniul farmaceutic sau FMCG constituie avantaj);
- Studii medii sau superioare;
- Permis de conducere categoria B, minim 1 an;
- Bune abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa;
- Domiciliul stabil in Arad.

BENEFICII OFERITE

· Salariu motivant;
· Mediu de lucru profesionist si competitiv;
· Oportunitati de training si dezvoltare profesionala.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, FARMEXIM doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.