Reprezentant vanzari

ITAL-KOL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. ITAL-KOL S.R.L. producator de 15 ani in domeniul materialelor de constructii, avand distributie la nivel national, in vederea acoperirii mai eficiente a tuturor zonelor ramase libere, angajeaza colaboratori cu statut de PFA/PFI sau SRL pentru pozitia de reprezentant vanzari

Descrierea postului:

- promovarea si vanzarea produselor in zona atribuita
- urmarirea si realizarea unui targhet de vanzari lunar
- cresterea gradului de reprezentare in zona prin gasirea in permanenta de clienti noi
- se primesc CV- uri din toate zonele tarii

CERINTE

- experienta in domeniul vanzarii materialelor de constructii
- obligatoriu, detinerea de PFA/PFI sau SRL (doar CV-urile candidatilor care detin PFA/PFI sau SRL se vor lua in considerare)
- carnet conducere categoria B
- seriozitate in privinta colaborarii
- dorinta de a avea si dezvolta propria afacere
- responsabilitatea actului de vanzare (evaluare bonitate client, ridicarea instrumentului de plata aferent vanzarii)
- urmarirea in permanenta a evolutiei pietei din zona atribuita

BENEFICII OFERITE

- portofoliu clienti existenti, pe zona arondata
- gama completa si inovatoare de produse, imbatabila raport/ pret /calitate
- comisioane in functie de cantitati si complexitatea produsului vandut
- plata comisionului pe baza de factura lunara la marfa vanduta si incasata
- training pe cheltuiala firmei (cazare, curs, masa)

DESCRIEREA FIRMEI

Firma producatoare de materiale de constructii