Reprezentant Vanzari

SC CLIO&CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea potentialilor clienti;
- Crearea si gestionarea propriului portofoliu de clienti;
- Intretinerea si dezvoltarea continua a relatiilor cu clientii;
- Promovarea produselor/serviciilor companiei;
- Negocierea, incheierea si urmarirea desfasurarii contractelor cu clienti;
- Informarea periodica a superiorilor cu privire la clienti, piata, concurenta;
- Asigurarea confidentialitatii informatiilor.

CERINTE

- Experienta in vanzari minim un an;
- Permis de conducere cat. B, min. 1 an vechime;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Bune abilitati de comunicare, negociere, vanzare;
- Persoana dinamica, orientata spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Comision din vanzari.

Clio&co SRL este o companie infiintata in 1994 avand ca principala activitate distributia de lubrifianti auto si comert de piese,accesorii si consumabile auto. In cei 14 ani de existenta, politica firmei a fost orientata catre identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor sai printr-un proces continuu de largire a gamelor de produse oferite, la un raport pret/calitate cat mai competitiv.