REPREZENTANT VANZARI

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Atinge un nivel al vanzarilor cat mai ridicat;
- Mentine legatura cu clientii deja existenti si mareste portofoliul acestora.

CERINTE

Experienta anterioara in vanzari de minim 6 luni

Perseverenta, dinamism, rezistenta la efort prelungit si lucru in conditii de stress

Excelente abilitati de comunicare si negociere

Studii superioare (constituie avantaj)

Cunoasterea unei limbi straine la nivel de conversatie constituie avantaj

Detinere permis de conducere (OBLIGATORIU!)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, masina de serviciu, posibilitatea de a lucra intr-o companie de dezvoltare la nivel national.

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.
Clientul nostru este o firma ce se ocupa cu comert si distributie de accesorii de amanajari interioare (covoare, perdele, seturi de pat, jaluzele)