REPREZENTANT VANZARI

S.C. STAR TELEFONICA S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini si atributii ale postului:
- identifica nevoile personale ale clientilor in functie de care face oferta de produse si servicii GSM;
- vanzarea de produse si servicii GSM;
- ofera consultanta in privinta produselor si servicilor comercializate, atat in faza de prevanzare cat si postvanzare;
- tine contabilitatea primara la nivel de magazin (inregistreaza in sistemul contabil informatizat toate receptiile de marfa, facturi fiscale, bonuri fiscale, etc...);

Responsabilitati ale postului:
-este responsabil de gestiunea magazinului impreuna cu seful de magazin;
- responsabil de atingerea planului de vanzari previzionat;

CERINTE

- pachet salarial constand in salariu fix + bonusuri;
- cursuri de instruire;
- mediu de lucru placut si profesionist;
- posibilitati de promovare;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide in vanzari;

Important dealer Connex, avand peste 7 ani experienta in domeniul comercializarii produselor si serviciilor GSM, aflata in continua ascensiune;