REPREZENTANT VANZARI

Delta HR Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Delta HR Consult recruteaza pentru un client al sau, o companie aflata intr-un moment de puternica expansiune, furnizoare de cursuri de calificare profesionala, acreditate de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei,

pentru fiecare din locatiile: Timisoara, Satu Mare, Oradea, Arad

Atributii:
- Identificarea de noi clienti pe piata
- Negocierea si incheierea de contracte
- Urmarirea incasarii contravalorii contractelor incheiate
- Intretinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu clientii
- Actualizarea zilnica a bazei de date
- Intocmirea la termen a rapoartelor de activitate

CERINTE

- 2-3 ani experienta in vanzari de servicii
- Pregatire:studii minim medii
- Cunostinte operare calculator (Ms Office)
- Carnet de conducere categoria B
- Capacitate organizatorica
- Abilitati de relationare si comunicare eficienta

BENEFICII OFERITE

- telefon,
- masina de serviciu in functie de realizari
- posibilitati excelente de castig,
- posibilitati reale de avansare

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta si Cercetare in Managementul Resurselor Umane