Reprezentant vanzari

SC OPTIMALL OPTIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea si vanzarea produselor
• Cunoasterea produselor din punct de vedere tehnic si al aplicatiilor;
• Monitorizarea segmentului de piata;
• Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii.
• Atitudine independenta si pozitiva, seriozitate
• Cunoasterea pachetului MS Office, Mozilla .
(disponibil la calatorii )

CERINTE

- carnet cat. B
- disponibil la calatorii de scurta durata

BENEFICII OFERITE

• laptop, maşină de serviciu, telefon;
• comision din vanzari; bonuri de masa
• traininguri şi oportunităţi de dezvoltare personala si profesionala;
• fidelitate şi stabilitate pentru a lucra într-o companie de succes.

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem distribuitori de articole din domeniul opticii
SC Optimall Optic SRL s-a infiintat in anul 2008, avand ca obiect principal de activitate comercializarea produselor din domeniul opticii: lentile, rame, accesorii si echipamente de atelier.
Brandurile din portofoliul firmei sunt Steppers , Reebok, Spirit , Elle, Levi's, PUMA, ESPRIT,