Reprezentant Tehnic zona Banat

S.C BAUMIX S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza obiectivele si executa activitati legate de aspectele tehnice ale produselor;
Participa la pregatirea activitatilor de scolarizare organizate de departamentul tehnic;
Prezinta si discuta solutiile tehnice cu clientii, meseriasii sau beneficiarii;
Acorda asistenta tehnica la punerea in opera a produselor si face recomandarile de utilizare corecta in santier;
Se deplasaza la obiectivele de unde provin solicitarile si instruieste echipele de aplicatori;
Intocmeste scurte rapoarte de activitate.

CERINTE

Absolvent studii medii;
Minim 1 an experienta in domeniul materiale de constructii;
Persoana organizata, dinamica, flexibila si experimentata in munca cu termene limita;
Foarte bune abilitati de comunicare, persuasiune si planificare a prioritatilor;
Sa aiba viteza de reactie, lucru in echipa si sa relationeze in conditii bune cu oamenii;
Disponibilitate la program prelungit (atunci cand este cazul);
Siguranta de sine, capacitate si dorinta de invatare.

BENEFICII OFERITE

Telefon de serviciu;
Asigurare medicala;
Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic;
Un pachet salarial si de beneficii atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator national de materiale de constructii