REPREZENTANT REGIONAL VANZARI

PATRIA CREDIT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza si identifica partenerii potentiali ai companiei din zona arondata;

- Negociaza contractele de colaborare cu partenerii identificati;

- Promoveaza produsele financiare ale companiei in reteau de parteneri;

- Asigura training initial si periodic pentru angajatii partnerilor;

- Acorda suport angajatilor partenerilor in procesul de ofertare si derulare a procesului de creditare;

- Gestioneaza contractele de colaborare ale partenerilor din zona de competenta alocata

- Monitorizeaza vanzarile si calitatea portofoliului de clienti pe fiecare partener;

- Efectueaza monitorizari post-vanzare a portofoliului de clienti si face demersuri preventive de colectare.

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani in domeniul vanzarilor;

- Experienta pe o pozitie de vanzari produse financiare/leasing sau o buna cunoastere a pietii utilajelor agricole constituie avantaj;

- Abilitati de negociere si comunicare;
- Bune cunostinte despre piata utilajelor agricole din zona dumneavoastra;

- Disponibilitate pentru deplasari in zona arondata.

BENEFICII OFERITE

- angajare cu contract de munca;

- pachet salarial de compensare motivant;

- salariu fix, bonus de performanta si extra bonusuri pentru performante deosebite;
- mediu de lucru dimanic intr-o companie in dezvoltare;
- sesiuni de pregatire si dezvoltare;

- autotuturism de serviciu, laptop si smartphone

Cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, avand o experienta de peste 14 ani de acordare a creditelor pe piata locala.