REPREZENTANT MEDICAL ZONA DE VEST

INFOMED FLUIDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Implementeaza si mentine strategia companiei;
-Promoveaza produsele companiei in zona arondata;
-Monitorizeaza piata in teritoriul alocat;
-Identifica si contacteaza posibili clienti noi;
-Culege informatii si pregateste periodic rapoarte.

CERINTE

-Domiciliul stabil in: Timisoara sau Arad;
-Studii superioare(preferabil in medicina, farmacie sau bioinginerie medicala);
-Experienta in domeniu pharma sau vanzari;
-Permis de conducere cat. B ;
-Cunostinte PC;
-Limba engleza nivel mediu; limba italiana constituie un avantaj;
-Caracter dinamic si organizat;
-Reale abilitati de comunicare;
-Disponibilitate de deplasare in teritoriu.

BENEFICII OFERITE

-O cariera dinamica si motivanta;
-Posibilitati de dezvoltare profesionala;
-Un castig pe masura performantelor si implicarii profesionale.

DESCRIEREA FIRMEI

SC INFOMED FLUIDS SRL
> companie specializata in productia de solutii sterile perfuzabile;
> membra a grupului farmaceutic italian ACS Dobfar.