Reprezentant medical in orasele Arad, Ploiesti, Pitesti, Bacau, Galati,, Bucuresti, Timisoara, Oradea, Craiova

Intelligent Management Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Implementarea politici de marketing si vanzari in teritoriul alocat
2.Cunoasterea produselor, a studiilor si a tuturor materialelor promotionale si stiintifice
3..Evaluarea potentialului zonei si stabilirea clientilor cheie si strategici
3.Construirea unor relatii solide cu clientii importanti si strategici ai companiei
5.Raportarea activitatii si cunoasterea competitorilor . Feed-back privind implementarea politicii de vanzari si marketing, feed-back privind activitatea concurentilor.
6 Relationarea cu distribuitorii companiei in zona alocata
7.Respectarea politicilor si procedurilor

CERINTE

1.Cunostinte medicale aprofundate ( absolventde medicina, farmacie, biochimie, biologie)
2.Abilitati de comunicare si relationare
3.Capaciate de organizare si lucru sub stress.
4.Gandire analitica
5.Concentrare pe rezultat
6.Lucru in echipa
7.Cunostinte operare calculator, cunoasterea limbii engleze nivel avansat
8.Experienta constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-o companie multinationala cu inalte standarde profesionale
salariu atractiv, masina, telefon, laptop

Companie de recrutare si selectie de personal care activeaza in principal pe piata farmaceutica