Reprezentant Local - Arad

S.C. PostMaster S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea unei echipe de promoteri care vor distribui materiale publicitare in cutiile postale. Ca Reprezentant Local va trebui sa selecteze, sa instruiasca si sa supervizeze activitatea promoterilor in conformitate cu regulile de distributie prestabilite.

CERINTE

- Dorim sa angajam persoane entuziaste si responsabile avand un minim de experienta in coordonarea unei echipe.
- Candidatul ideal are abilitati in a planifica atat activitatea proprie cat si a intregii echipe.
- Are cunostinte minime de operare PC (programe de baza - Excel, Word, Outlook) si detine permis de conducere auto de cel putin un an.

BENEFICII OFERITE

Candidatiilor selectati li se ofera sansa sa-ti dezvolte calitatiile intr-un mediu dinamic, profesionist si transparent in conditii salariale deosebite.

Compania este in primele luni de activitate si desfasoara activitati de distributie de materiale publicitare si curierat.