Reprezentant Comercial

TTU

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei
Partener Orange, SC TTU SRL este o companie aflata in plin proces de dezvoltare, in domeniul telecomunicatiilor. Prin seriozitate, implicare si orientare spre client, aceasta asigura persoanelor juridice servicii de cea mai buna calitate.

Cautam colegi care sa se ocupe de:
- prospectarea continua a pietei;
- stabilirea intalnirilor;
- pregatirea si prezentarea ofertei;
- intocmirea, semnarea si activarea contractelor;
- servisarea post vanzare;
- raportarea zilnica a activitatii.

CERINTE

Cum am vrea sa fie viitorul nostru coleg?
• Cu experienta in vanzari minimum 1 an;
• Energic, dinamic, bune abilitati de comunicare;
• Persoana organizata, sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati;
• Persoana ambitioasa, dispusa sa invete continuu, sa-si imbunatateasca tehnica de lucru si cunostintele;
• Sa aiba capacitate de asimilare si prelucrare rapida a informatiilor; capacitate de adaptare la schimbare, rezistenta la stress;
• Cu abilitate de a lucra cu termene limita;
• Bun negociator;
• Sa aiba cunostinte de operare PC –word, excel, navigare internet;
• Cu permis de conducere categoria B, minimum 1 an.
• Persoana cu initiativa si orientare spre client.

BENEFICII OFERITE

Ce ii oferim noului coleg?
Salariu fix, dar si bonusuri in functie de rezultate.

TTU Mobil este partener Orange si comercializeaza serviciile si produsele acestora catre persoanele juridice.