reprezentant avon

avon

Job expirat

RESPONSABILITATI

sunteti o persoana ambitioasa,sociabila si dornica de castiguri suplimentare?vreti sa va faceti propria afacere si nu stiti cum?e foarte simplu.Fiti propriul tau sef si iti oferim oportunitatea de a lucra cu noi.Tu trebuie doar sa strangi comenzi de la clienti tai(colegi de scoala,de serviciu,rude,prieteni)pe baza brosurii primite de la noi.La comenzile tale primesti discount intre 15-30% in functie de valoarea comenzi

CERINTE

formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute(prieteni,rude etc.);colectarea de comenzi de produse,pe baza brosurilor;distribuirea produselor clientilor personali;plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

BENEFICII OFERITE

oferim tuturor persoanelor indiferent de varsta si categorie sociala,posibilitatea unui castig suplimentar,produse de cea mai buna calitate dublata de garantia satisfactiei,servicii eficiente si prietenoase.Recunoastem importanta angajatilor si a reprezentantilor in realizarea obiectivelor companiei si in obtinerea succesului.Mai beneficiati de 15-30% din valoarea comenzi,livrarea produselor la domiciliu in 48 de ore,puteti plasa comenzi on-line,produse cadou in fiecare luna,participarea la concursuri si competitii,sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe,aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari,cursuri de frumusete gratuit.

DESCRIEREA FIRMEI

vanzare de produse cosmetice