Reprezentant & agent vanzari ARAD

BTM Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea si prospectarea pietei.
Dezvoltarea si mentinerea clientilor din zona alocata, asigurand o buna colaborare cu acestia.
Gestioanarea portofoliului de clienti si asigurarea livrarii, in bune conditii a produselor catre acestia.
Realizarea targetului de vanzari;
Implementarea strategiei de vanzari in cadrul zonei alocate, in conformitate cu politicile si principiile companei.
Intocmirea raporturilor de vanzari.
Monitorizarea competitiei si a tendintelor pietei locale.
Promovarea produselor si a imaginii companiei in mediul local de afaceri
Coordonarea si monitorizarea vanzarilor pe plan national.

CERINTE

studii superioare
experienta intr-o pozitie similara
cunoasterea pietei de desfacere
recomandare de la locul de munca

BENEFICII OFERITE

pachetul salarial va fi cunoscut in cadrul interviului final

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare, selectie si plasare personal.