Regional Sales Manager

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea relatiilor cu distribuitorii existenti si identificarea de noi distribuitori;
- Realizeaza si coordoneaza activitati de marketing si merchandising pentru produsele companiei;
- Negociaza modalitatile de plata cu distribuitorii locali;
- Identificarea posibilelor probleme cu distribuitorii si propunerea de solutii pentru rezolvarea lor;
- Comunica realizarile pe baza unor rapoarte standard;
- Promotii;
- Realizarea obiectivelor si targhetelor.

CERINTE

- Persoana dinamica si capabila sa lucreze independent si sa-si atinga targeturile si obiectvele.
- Experienta min 3-4 ani in sales si marketing.

BENEFICII OFERITE

- Salariu;
- Comision atractiv;
- Masina si telefon.

B.C.L. GROUP este o firma de servicii resurse umane cu rezultate foarte bune in diverse proiecte pentru numerosi clienti semnificativi in peisajul economic romanesc.
Clientul nostru activeaza in segmentul de FMCG, fiind leader de piata pe urmatoarele produse: lapte praf , soia, fulgi de cartofi si fasole.