QUALITY ENGINEER Timisoara

BEST Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Analiza planurilor de asigurarea calitatii realizate de contractori
-Coordonarea personalului implicat in controlul calitatii
-Realizarea unei baze de date cu proceduri legate de implementarea planurilor de asigurarea calitatii
-Verificarea implementarii procedurilor
-Elaborarea unei proceduri a livrarii si platii materialelor ce vor fi achizitionate
-Identificarea punctelor slabe in implementarea planurilor de asigurarea calitatii
-Discutarea remediilor cu contractorii
-Realizarea rapoartelor catre Managerul de operatii
-Doritor sa lucreze in Italia pentru o perioada de un an

CERINTE

-Studii superioare tehnice
-Experienta similara de minim 2 ani
-Familiarizarea cu normele si sistemele de calitate in vigoare
-Limba engleza la nivel conversational
-Limba italiana consituie avantaj

Companie romano-germana specializata in servicii de consultanta pe domeniile management si resurse umane.