PROMOTER - Divizia BRAUN - Locatie: ARAD

INTERBRANDS Marketing & Distribution SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colegi care sa se ocupe de aranjarea pe raft a produselor in magazinul in care este locat, de a verifica preturile la raft, de a se asigura de existenta in magazin a diverselor materiale promotionale si de a prelua comenzile.

CERINTE

Daca telul tau este sa devii cel mai bun si sa ajungi in varf, daca iti doresti sa evoluezi in permanenta sau sa depasesti provocarile, Intrebrands M&D este compania unde, prin etica, devotament si inititiativa iti vei putea concretiza toate aceste idealuri.

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru competitiv unde initiativa si dezvoltarea personala sunt promovate continuu.
-Program flexibil
-Decontare transport
-Pachet salarial atractiv.

INTERBRANDS Marketing & Distribution SA este compania nr.1 de distributie din Romania, partener al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, Vodafone.
Ne desfasuram activitatea in toata tara, sediul central fiind la Bucuresti.