PROJECT MANAGER JUNIOR - ARAD BRANCH

S.C. ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea legaturii cu cei mai importanti clienti ai companiei
- realizarea de interviuri si selectie de personal temporar/permanent, pe pozitii de entry level
- gestionarea angajatilor companiei, din punct de vedere al angajarii, contractelor de munca si al adeverintelor necesare acestora
- crearea si sustinerea campaniilor de informare despre posibilitatile de angajare ale persoanelor
- disponibilitate la deplasari frecvente in zonele din jurul Aradului

CERINTE

- experienta de minim 1 an de zile, de preferat in domeniile inginerie, marketing.
- studii superioare finalizate
- cunoasterea limbii engleze, nivel avansat
- cunoasterea limbii franceze, reprezinta un avantaj
- persoana activa, dinamica, ambitioasa, perseverenta, adaptabila si flexibila, sociabila, carismatica, responsabila
- persoana orientata spre client si spre indeplinirea sarcinilor, open minded
- carnet de conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara de profesionisti
- telefon
- posibilitati de perfectionare profesionala

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.