Programatori Java pentru Timisoara

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

CASABLANCA SERVICES recruteaza pentru biroul din Timisoara al unei companii canadiene:

Programatori Java

Contract: Full-time, perioada nedetrminata

Responsabilitati:

Dezvoltare de componente software pe baza specificatiilor primite

CERINTE

Preferabil studii universitare de lunga durata in domeniu

Experienta min. 2 ani

Cunostinte foarte bune de tehnici de programare OOP si sisteme distribuite

Cunostinte de proiectare software

Cunostinte foarte bune de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Salarizare: Motivanta, negociabila, incepind cu 900 USD net/luna, in functie de cunostinte.

Compania evalueaza semestrial angajatii si se aplica un sitem occidental de bonusuri si beneficii.

Se acorda compensatii pentru relocare, daca este cazul.

Daca sunteti interesat(a) de aceasta oferta va rugam sa ne trimiteti un CV detaliat in limbile
Romana si Engleza specificand pozitia pentru care aplicati la email: job @ cbs.ro

Astept raspunsul dvs.,
Cu stima,
Gheorghe Sturzu
0722.276609

Suntem o firma de recrutare si selectie de personal acreditata de MMSS avand aria de acoperire predominant Timisoara/Timis .
Firma noastra este permanent la dispozitia dvs.cu urmatoarele servicii :
- Recrutare selectie si consultanta de personal