PRODUCTION MANAGER SIBIU

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Pachetul de beneficii va fi in concordanta cu asteptarile si experienta candidatilor selectati.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Cautam un Production Manager din industria Automotive, cu experienta in productia de cablaje auto.
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana carismatica, cu foarte bune abilitati de lider. Experienta in productie si management de fabrica, intr-o companie internationala sau in strainatate este obligatorie.
Trebuie sa fie o persoana cu o foarte buna capacitate de organizare a productiei si de coordonare a intregului personal productiv si sa reuseasca sa creasca eficienta de productie a fabricii.
De asemenea este absolut necesara cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.