Presedinti sucursale judetene, municipale, orasenesti si comunale

Asociatia pentru Dezvoltare Europena si Promovarea Tinerilor din Romania-ADEPT Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANUNT VALABIL PENTRU TOATE JUDETELE TARII!

reprezintă sucursala în relaţiile cu alte structuri sau persoane, prezidează şedinţele Biroului Executiv şi, coordonează activităţile sucursalei.Reprezintă sucursala în relaţia cu Consiliul Director al Asociaţiei.
Elaborarea de proiecte pentru finantari europene in conformitate cu obiectivele ONG-ului.
Constituie organizatii ale ONG-ului.
Coordoneaza si reprezinta sucursalele ONG-ului.
Conduce activitatea judeteana, municipala, comunala si orasenesca.

CERINTE

Elevi, studenti, angajati.
Varsta minima 18 ani, varsta maxima 30 ani.
Cv cu poza obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Training-uri gratuite;
Diplome;
Adeverinte;
Contract de voluntariat;
Carnet de membru;
Coordonare activitati din cadrul ONG-ului;
Beneficii financiare din cadrul proiectelor castigate din finantare europeana si guvernamentala.

Asociatia pentru Dezvoltare Europena si Promovarea Tinerilor din Romania-ADEPT Romania, are ca scop dezvoltarea europeana si promovarea tinerilor, prin activitati de informare, consultanta, consiliere, accesare fonduri privind politici de tineret, politici turistice, politici de mediu, politici privind sprijinirea tinerilor intreprinzatori in domeniul agricol si dezvoltare acomunelor si satelor din Romania.