PLANIFICATOR PRODUCTIE

Huf Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Primeste si analizeaza informatiile referitoare la solicitarile clientilor
-Analizeaza si informeaza asupra fezabilitatii lor
-Transpune corect produsele si cantitatile solicitate in planuri de productie saptamanale si zilnice
-Urmareste indeplinirea planurilor de productie si semnaleaza imediat orice abateri
-Ia masuri preventive si corective pentru orice caz de intarziere
-Supravegheaza stocurile existente pastrandu-le la nivelele minim agreate
-Urmareste stocul de ambalaje necesare productiei si livrarilor
-Intretine si actualizeaza parametrii de sistem pentru proiectele existente
-Seteaza datele in sistem pentru proiectele noi
-Intocmeste rapoarte lunare
-Implementeaza procedurile si politicile companiei

CERINTE

-Studii superioare tehnice sau economice;
-Experinta relevanta in logistica pe un post similar de minim 2 ani;
-Abilitati de comunicare si negociere;
-Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational, germana constituie avantaj ;
-Foarte bune cunostine operare PC si alte sisteme ERP;
-Domiciliul stabil in municipiul Arad

BENEFICII OFERITE

- Salar atractiv bazat pe competenta si evolutie profesionala;
- Posibilitati de training si de dezvoltare a carierei intr-o firma multinationala in cadrul unei echipe de profesionisti;
- Tichete de masa si asistenta medicala gratuita.

HUF ROMANIA S.R.L. este cea mai recenta investitie a grupului Huf International GmbH, producator de echipamente pentru accesul, securitatea si imobilizarea autovehicolelor. Fabrica din Arad si-a inceput activitatea de productie in Octombrie 2006. In vederea dezvoltarii echpei noastre suntem in cautare de un planificator productie.